2020.03.16 godz. 14:58 Jelenia Góra, Dolnośląskie

jaka oplata za 17 stron kopii dokumentów ze sprawy spadkowej ?? w SR w Jeleniej Gorze wyliczono mi opłatę 340 zł. !!! rozmowy nagrywane.

Wyjaśnienie sytuacji

zapłata za 17 szt. kopii z SR I Wydział Cywilny winna wynosić 20 zł , a nie 340 zł. Oplate podpisał z-ca prezesa SR w Jeleniej Górze s. Marek Gajdecki. Daj mu Bosze, Bosze daj mu zdrowia , bo sprawe o wyłudzenie nagłaśniam w mediach. Ale dzbany !!!

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Eleonora Markowicz

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Mar 2020 09:24

A czy to było orzeczenie czy inne dokumenty ( nie postanowienie z uzasadnieniem? I kiedy sprawa została prawomocnie zakończona? Pytam, bo jestem ciekawa w jaki sposób sąd dał rady taką opłatę naliczyć