2021.07.18 godz. 08:04 Lublin, Lubelskie

Jakich potrzeba dokumentów aby się rozwieść przy wspólnym kredycie?

Wyjaśnienie sytuacji

Rozwód bez orzekania o winie

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Marek Wojciechowski

Leszno, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lip 2021 09:20

Dzień dobry! Potrzebne będzie: akt małżeństwa (może być skrócony), akty urodzenia dzieci (jeśli mają Państwo dzieci), dowód uiszczenia opłaty sądowej od pozwu o rozwód - 600,00 zł. Okoliczność, że mają Państwo wspólny kredyt do spłaty nie ma znaczenia dla rozwodu.