2022.06.01 godz. 12:51 Katowice, Śląskie

Jakie konsekwencje grożą mojej przyjaciółce (została tzw. słupem)?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, moja przyjaciółka ma problem. 2 lata temu przydarzyła jej się taka sytuacja- znalazła ofertę pracy na Facebooku. Zaaplikowała, rzekomy pracodawca się do niej odezwał, poprosił ją aby swoje dane potwierdziła akceptacją jakiegoś przelewu bankowego. On miał jej przelać jakąś kwotę, ona miała ją odesłać. Zrobiła to. Po jakimś momencie ten facet ją zablokował, a ona po miesiącu chyba dostała wezwanie z policji, żeby wstawiła się na policję jako świadek. Złożyła zeznania i od dwóch lat nie wie co dalej. Coś jej za to grozi?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Mar 2024 11:48

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)