2023.07.31 godz. 21:03 Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

Jakie odszkodowanie moge uzyskac poniewaz linie wizzair proponuje tylko 400 euro

Wyjaśnienie sytuacji

Mój problem wyglada w ten sposób wczoraj nie wylecialem samolotem linni wizair na islandie do pracy poniewaz przy odrawie przed wejsciem na poklad okazalo sie ze nie ma dla mnie miejsca w samolocie. Przez co nie polecialem a mialem tam byc w pracy bo normalnie pracuje tam na umowie przez co musialem wizasc 6 dni urlopu bezplatengo a co za tym idzie nie zarobilem pieniedzy. Nastepnie ponioslem koszta parkingu auta na lotnisku taksowek oraz wynajetego auta na Islandii oraz bilet powrotny ktory tez juz mialem zakupiony nie jest mi juz potrzebny co moge w tej sprawie zrobic?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Lip 2023 21:21

Może Pan wnosić o odszkodowanie za utracone korzyści oraz zwrot innych pobocznych kosztów.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)