2022.06.17 godz. 22:44 Malbork, Pomorskie

Spadek

Wyjaśnienie sytuacji

Jeśli wspólnie z mężem przy zakupie mieszkania podawaliśmy córkę jako osobę która po naszej śmierci dziedziczy to mieszkanie, to czy można zmienić to czy po śmierci męża żona może zmienić tą decyzję a córkę pozbawić praw do otrzymania z tego tytułu jakichkolwiek należności

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 10:26

W jaki sposób "podawaliśmy córkę jako osobę, która po naszej śmierci dziedziczy to mieszkanie"? Napisali Państwo testament?