2024.06.12 godz. 06:47 Miechów, Małopolskie

jestem{ jeszcze } w stosunku małżeńskim 30 lat ,mamy 5 dzieci w tym 3 niepełnoletnie. Na przestrzeni lat żona ,mnie zdradzała ,przyznała się do 2 razy ostatni raz w 2015. potem kupiliśmy{kredyt bankowy} dom na wsi. W 2016 czerwcu ur. się syn . w styczniu 2023 zona zaczęła chodzić do psychiatry

Wyjaśnienie sytuacji

j (któryś raz w życiu) i podjęła pracę . od marca 2023stała się nie możliwa...wiedziałem ze znowu coś na rzeczy. .wytrzymałem do 06,03,2024 i opuściłem dom ..teraz dzieci mi powiedziały że ma przyjaciela z pracy Siergieja . Wzięła nawet ich na grilla do niego. Ona chce wsiąść rozwód ten szybki za porozumieniem biorąc na siebie winę za rozpad małżeństwa .Dzisiaj Leonek mi powiedział ze nie poszedł do szkoły bo mama ma dużo spraw na głowie, jak zadzwoniłem do niej to powiedziała ze lało. a zadzwoniłem do sąsiada i powiedział że nie lało. Ja dopiero teraz dźwigam się jutro idę w sprawie pracy

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Cze 2024 10:55

A jakie jest konkretnie pytanie do powyższego opisu? Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika do przeprowadzenia sprawy o rozwód i opieki / kontaktów z dziećmi, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl