2023.05.26 godz. 18:24 Sosnowiec, Śląskie

Alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem już dorosła. Przeprowadziłam się do rodziny, ponieważ moja mama mnie wyrzuciła (mieszka z partnerem),mój tata nie żyje (nie otrzymuje renty). Chcę iść od października na studia,jednak no nie wiadomo czy zostanę przyjęta. Interesowałam się już sprawą alimentów i dowiedziałam się,że ze względu na to,że mam depresję,również przysługują mi alimenty. Moje pytanie brzmi, jakiej kwoty mogę się domagać od matki?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Maj 2023 11:57

Dzień dobry, sprawa jest wielowątkowa i wymaga zadania dodatkowych pytań celem rzetelnego udzielenia odpowiedzi na poruszony temat.