2024.01.20 godz. 15:08 Koszalin, Zachodniopomorskie

Złośliwy sąsiad

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem lokatorem w bloku KTBS w Koszalinie, jakiś czas temu administracja bloku założyła klamki w oknach na klatce schodowej z blokadą otwierania z uwagi na uporczywe otwieranie okien na wspomnianej klatce schodowej przez lokatora, który notorycznie w sezonie grzewczym otwierał okna czym naraził pozostałych lokatorów na wyższe koszty za ogrzewanie, w/w lokator nie mógł znieść, że nie może otwierać okien i zakupił sobie prywatną klamkę, którą zamontował w jednym z okien uprzednio wykręcając klamkę zamontowaną przez administrację tym samym traktuje blok jak swoją własność jak prawnie załatwić pr

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Sty 2024 15:53

Szanowny Panie, sugeruje zawiadomić administrację bloku w którym Pan mieszka.