2023.06.22 godz. 12:57 Podągi, Warmińsko-mazurskie

Jestem odbiorcą paczki, która była ubezpieczona. Paczka została mocno uszkodzona, mam problem z odzyskaniem pieniędzy od DHL Parcel

Wyjaśnienie sytuacji

Paczkę odebrałam mocno uszkodzoną. W środku znajdowało się terrarium z pcv. Opakowanie zewnetrzne było rozdarte i z zewnątrz było juz widac, ze terrarium jest porysowane i brudne od ciągnięcia paczki po ziemi. Niestety nie wiedzialam, ze kurier ma spisac na miejscu protokół szkody.W domu otwierając paczkę nagrywałam filmik. Terrarium jest rozklejone, skoszone, górna płyta nie pasuje do reszty, jakby komuś spadło, poza tym kabel od maty był przetarty od ciagniecia po ziemi.DHL mocno utrudnia kontakt do siebie.Wysyłają protokoły, ktorych nie da sie wypełnic.Paczka była ubezpieczona na 2000zł

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lis 2023 14:07

Dzień dobry, z jakich powodów nie może Pan wypełnić protokołu?