2023.03.27 godz. 20:15 Wilczęta, Warmińsko-mazurskie

Współwłasność

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem po rozwodzie 20 lat z byłym mężem jestem współwłaścicielką mieszkania. Były mąż nie mieszka ze mną 23 lata nigdy nie ponosił żadnych kosztów związanych z utrzymaniem mieszkania, czy jest możliwość pozbawić go praw do tego mieszkania bez ponoszenia kosztów. Dodam że ma on duże zadłużenie w funduszu alimentacyjnym

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Kwi 2023 12:33

Rozwiązaniem jest podział majątku wspólnego (o ile mieszkanie wchodzi w skład majątku wspólnego) lub też zniesienie współwłasności. Zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)