2024.06.24 godz. 14:16 Wąbrzeźno, Kujawsko-pomorskie

Po co świadek ?

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem w trakcie rozwodu że mężem dziś otrzymałam pismo o zgłoszenie wniosku o przeprowadzenie dowodu z zeznań świadka na okoliczności sytuacji wychowawczej małoletniej. Nie rozumiem o co chodzi ponieważ alimenty są już przyznane i dziecko mieszka ze mną .

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Cze 2024 19:37

Trudno jednoznacznie stwierdzić nie znając sprawy i akt postępowania. Być może mąż złożył wniosek, który w jakiś sposób dotyczy wychowania dziecka. Być może podczas rozprawy pojawiły się wątpliwości co do wychowania małoletniej i sąd chce je wyjaśnić, a zeznania świadków mogą w tym pomóc. Z wyrazami szacunku