2022.10.04 godz. 21:21 Miłosław, Wielkopolskie

Jak moge oglossic upadlosc konsumencka

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem w trudnej sytuacji komornik jest na pensji ciagle przychodza windykatorzy zostaje mi kwita wolna ale mam 2 dzieci i jest mi bardzo ciezko

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Michał Mikołajczak

Poznań-Grunwald, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Paź 2022 09:03

Dzień dobry, ogłoszenie upadłości konsumenckiej wymagałoby złożenia do sądu upadłościowego odpowiednio umotywowanego i udokumentowanego wniosku. Prowadzę tego rodzaju sprawy, więc mogę pomóc. Koszt przygotowania takiego wniosku to 500 zł (w jego treści można również wystąpić o przyznanie pełnomocnika z urzędu, który reprezentowałby upadłego w toku postępowania). Po bliższe informacje zapraszam do kontaktu mailowego: michal.mikolajczak@mm-kancelaria.com lub telefonicznego (692 326 880). Z poważaniem r.pr. Michał Mikołajczak