2022.02.08 godz. 14:09 Janowiec Wielkopolski, Kujawsko-pomorskie

Wpis w KRD

Wyjaśnienie sytuacji

Jestem wpisany do bazy big krd przez firme intrum justitia. wpis dokonany dnia 13.08.2013 roku. na kwotę 650 zł. W zwiazku z powyzszym wpisem mam problem z uzyskaniem kredytu czy pozyczki w banku. moje pytanie brzmi w jaki sposob moge usunac ten wpis? Wnioskowalem do KRD o wykreslenie na podstawie przedawnienia dlugu, jednak dl tej bazy danych przedawnienie nie jest argumentem ktoryby pozwolil na wykreslenie. Prosze o pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lut 2022 13:19

Dzień dobry, abym mógł odpowiedzieć konieczne jest udzielenie kilku dodatkowych informacji. Zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 33% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)