2023.08.22 godz. 12:02 Sieradz, Łódzkie

UWAGI NA FAKTURZE

Wyjaśnienie sytuacji

JESTEŚMY FIRMĄ MONTUJĄCĄ KOTŁY CO, POMPY CIEPŁA, FOTOWOLTAIKĘ. BARDZO CZĘSTO PRZY MONTAŻACH ZDARZA SIĘ, ŻE POWSTAJĄ JAKIEŚ DROBNE USZKODZENIA (TYPU ODPADA KAWAŁEK TYNKU PODCZAS WIERCENIA, PĘKA PŁYTKA NA ŚCIANIE, ZOSTAJE WGNIECIONY KAWAŁEK BLACHY NA DACHU). MOJE PYTANIE, CZY MOŻNA UMIEŚCIĆ NA FAKTURZE JAKIŚ ZAPIS "ZABEZPIECZAJĄCY" ŻE W TRAKCIE MONTAŻU MOGĄ POWSTAĆ DROBNE USZKODZENIA WYNIKAJĄCE NIE Z NASZEJ WINY TYLKO W TRAKCIE REALIZACJI INWESTYCJI I NIE PONOSIMY ZA NIE ODPOWIEDZIALNOŚCI...? NIESTETY CZĘSTO KLIENCI MAJĄ ROSZCZENIA DO NAS ZA JAKIEŚ DROBNE USZKODZENIA, KTÓRE POWSTAWAJĄ PRZYPADKI

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Małgorzata Piętka

Garwolin, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Sie 2023 13:41

Można na fakturze zamieścić dodatkowe informacje zabezpieczające. Na fakturze można wpisać w „dodatkowy opis na dokumencie lub w uwagach”.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (18 głosów)