2022.04.07 godz. 14:47 Poznań, Wielkopolskie

Sprzeciw od wyroku sądu

Wyjaśnienie sytuacji

Jesteśmy z mężem ofiarami wyłudzacza pieniędzy. Zostaliśmy oszukani na 5430zł na poczet zaliczki za wykonanie prac stolarskich. Sprawa trafiła do sądu i 30.03 odebraliśmy wyrok. Oskarżony dostał 4 miesiące ograniczenia wolności poprzez wykonywanie prac społecznych 30h/miesiąc oraz obowiązek oddania przywłaszczonej kwoty (nie jest nawet napisane ile ma na to czasu). W międzyczasie udało nam się skontaktować z osobami które zostały w podobny sposób oszukane. Każda z tych osób dostaje podobny wyrok co nie jest możliwe do zrealizowania. Poproszę o pomoc w napisaniu sprzeciwu do wyroku sądu.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Kwi 2022 09:49

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu:
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)