2023.02.28 godz. 18:04 Warszawa, Mazowieckie

Jeżeli pracodawca nie zatrudniał mnie na kwotę na jaka konkretnie się umówiliśmy , część wynagrodzenia wypłacał pod stołem , mam możliwość uzyskania reszty ?

Wyjaśnienie sytuacji

Niestety pracodawca nie zatrudniał i nie wykazywał całego mojego wynagrodzenia na umowie , część otrzymywałam do ręki . Zlozylam wypowiedzenie w pracy i do końca marca mam okres wypowiedzenia . Za miesiąc luty otrzymałam tylko wynagrodzenie takie jakie mam na umowie , reszty wynagrodzenia do ręki nie otrzymałam , uzyskałam ze to była jego dobra wola ze mi wypłacał do ręki . Nie chciał zatrudnić mnie na cała kwotę bo twierdził ze zusy itp woli mi dać do ręki więcej . Czy jest jakaś szansa abym wyegzekwowała od pracodawcy te pieniądze ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Mar 2023 11:34

Tak jest taka szansa zapraszam do konatktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl