2022.04.20 godz. 13:29 Poczesna, Śląskie

Kiedy możliwe jest zawieszenie w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy?

Wyjaśnienie sytuacji

Wójt zawiesił wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Powołuje się na art.62 ust.1 ustawy z 27.03.2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.. Ja chcę rozbudować budynek produkcyjny .Profil działalności się nie zmienia. Według aktualnych map, oraz w projekcie planu zagospodarowania teren jest przeznaczony pod niską zabudowę mieszkalną i działalność usługowo- produkcyjną. Czy urzędnik postępuje zgodnie z prawem?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Cze 2022 18:51

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)