2021.06.02 godz. 16:24 Wrocław, Dolnośląskie

Wyłudzenie 6655zl

Wyjaśnienie sytuacji

Kolega pożyczył odemnie 2000 puzniej 2110 i na początku maja 10. Chwilówkę 2556zl niechce i Oddać chce pozwać go do sadu

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

Patrycja Murawska

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Cze 2021 17:29

Należy sporządzić pozew stosownie do zaistniałych okoliczności celem wyegzekwowania praw do co pożyczonych pieniędzy. Obliczyć wartość poniesionej szkody i wskazać ją jako wartość poniesionej szkody, opisać krótko i treściwe w uzasadnieniu stan faktyczny. Czekać po złożeniu pozwu na sądowne czynności procesowe mające na celu zbadanie sprawy i stawiać się na wezwania Sądu nie omijając i nie zapominając o opłatach sądowych związanych z opłaceniem pozwu jak i dalszymi czynnościami.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)