2023.01.09 godz. 09:51 Rzeszów, Podkarpackie

Komentarz i ocena Sprzedającego na Allegro

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie. Po zakupie artykułu na Allegro wystawiłem negatywna ocenę dla artykułu i dla Sprzedającego. Ten zażądał usunięcia negatywnej oceny, na początku podszywając się pod pracownika Alllegro, następnie proponował pieniądze, a na koniec skierował sprawę do kancelarii prawnej. O wszystkim powiadomiłem Allegro, według nich wszystko jest w porządku, i nie naruszyłem w żaden sposób zasad komentarza i oceny dla Sprzedającego w świetle regulaminu Alllegro. Otrzymałem pismo z kancelarii prawnej Sprzedającego z żądaniem usunięcia negatywnej oceny.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2023 10:16

Dzień dobry, jeśli jest pan zainteresowany sporządzeniem odpłatnego pisma w tym zakresie zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023