2021.09.24 godz. 18:34 Węgrów, Mazowieckie

Czy komornik może tak zrobić

Wyjaśnienie sytuacji

Komornik zajął z pensji minimalnej 810 zł. Pensja minimalna jest kwota wolna od zajęć czy jest możliwość odzyskania tych pieniędzy? List został dostarczony rok temu na adres pod którym nie mieszkam i nie został odebrany , nawet nic o tym nie wiedziałam. Proszę o odpowiedź.

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Zenon Depta

Rybnik, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Wrz 2021 13:00

Za realizację zajęć odpowiada pracodawca. Proszę to zweryfikować w kadrach