2024.03.23 godz. 19:11 Radomsko, Łódzkie

Konsekwencje jazdy po zatrzymaniu prawa jazdy .

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry , zostałem ukarany 3-letnim zakazem prowadzenia pojazdów w wyniku nietrzeźwości . Okres tego zakazu już minął . Chciałbym wiedzieć , jakie konsekwencje grożą mi teraz , gdybym jednak wsiadł za kierownicę .

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Bystrzejewski

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Mar 2024 15:01

Jeżeli jest aktywna decyzja o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami to zarzut z art 180a kk, jeżeli jest wydana inna decyzja o zatrzymaniu prawa jazdy to art 94 kw. legalnajazda.pl

Zmodyfikowano dnia: 29 Mar 2024 15:01