2023.10.16 godz. 18:58 Kielcza, Opolskie

Koszty, opłaty, ZUS'y, faktury Euro, paliwo

Wyjaśnienie sytuacji

1. Jakie są wszystkie koszty związane z prowadzeniem Jednoosobowej Działalności Gospodarczej? 2. Kiedy są opłaty ZUS? Ile kosztuje ZUS, a ile ubezpieczenie żony? 3. Co z fakturami Euro? Jak są opodatkowane? Czy wymagają czegoś? 4. Paliwo na firmę przy samochodzie prywatnym: lepiej zbierać faktury na firmę, czy założyć karty na konkretnych stacjach paliw?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Dominik Urbaniak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Paź 2023 16:50

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu przez prywatną wiadomość - udzielę kompleksowej porady, obejmującej odpowiedzi na wszystkie postawione przez Pana / Panią pytania oraz inne wątpliwości jakie nasuną się w trakcie.