2022.11.17 godz. 23:06 Płock, Mazowieckie

Kredyt hipoteczny - łamanie warunków umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Mam problem z Bankiem BPS w Warszawie który ciągle zbaiera mi pieniądze z konta w ramach kredytu a nie księguje ich na rachunku jakby kredytowym. Próbowałam się kontaktować z bankiem ale ciągle albo nie oddzwania albo nie odbiera. Bank zostawił mnie bez środków do życia. Nie ma też żadnego zadłużenia na kredycie. Raty są spłacane zgodnie z harmonogramem. Proszę o pomoc co ja mam teraz zrobić

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lis 2022 10:38

Dzień dobry, należy złożyć w banku reklamację dotyczącą transakcji z prośba o wskazanie podstawy dokonania potrąceń z rachunku. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin