2021.08.30 godz. 14:38 Czeremcha, Podlaskie

Kto może skorygować świadectwo pracy z nieistniejącego już zakładu pracy

Wyjaśnienie sytuacji

Zostało wystawione świadectwo pracy z błędnie wpisaną datą urodzenia. Firma została zlikwidowana. Do kogo trzeba się zgłosić aby skorygować to świadectwo?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Krzysztof Nawrocki

Leszno, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Sie 2021 02:19

Witam. Jeżeli otrzymam informację zawierającą dokładne dane owej firmy, to powiem wówczas konkretnie, do kogo się zgłosić w sprawie korekty. Pozdrawiam, Krzysztof Nawrocki, adwokat