2023.04.02 godz. 00:51 Stalowa Wola, Podkarpackie

Kto odpowiada za potracenie dziecka w czasie trwania zajęć w świetlicy socjoterapeutycznej w czasie trwania zajęć na powietrzu?

Wyjaśnienie sytuacji

Osrodek mieści się na terenie kosciala , również boisko plac zabaw dla dzieci więc jest to miejsce prywatne. Umieszczony jest znak zakaz wjazdu na chodniku przez który często ludzie przejeżdżając aby zaparkować właśnie na boisku gdyż jest mało miejsc parkingowych przy kościele. Pewnego dnia doszło prawie do potracenia dziecka które jeździło na hulajnodze po chodniku między placem zabaw a boiskiem już za znakiem , więc w bezpiecznym miejscu dla dziecka. Znak jednak nie pomaga i ludzie omijają go. Chciałabym zasięgnąć informacji kto odpowie wrazie wypadku. Czy pracownicy za nie dopilnowanie?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Kwi 2023 13:00

Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl