2023.07.28 godz. 16:55 Radom, Mazowieckie

Niesprawne auto

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłam auto po przejechaniu od sprzedawcy okolo100 km i około 100 miejsca zamieszkania samochód zaczął strzelać z wydechu po zaprowadzeniu do mechanika stwierdził że do oleju dostaje się benzyna i nie ma odpowiedniego smarowania i jest przez to już uszkodzony odradził nam jakiekolwiek jeżdżenie tym autem. Naprawe silnika wyliczył nam w granicach 10000 tysięcy . Chciałam zwrócić auto właścicielowi ale nie chce mi zwrócić pieniędzy. Po namowie sprzedawcy na umowie wpisaliśmy niższą cenę 20000 a nie 28000 ile za niego dałam . Nie wiem co teraz robi. Bardzo proszę o radę .

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Lip 2023 10:02

Dzień dobry, przysługuje Pani prawo zwrotu pojazdu z uwagi na wadę ukrytą. Jeśli będzie Pani zainteresowana odpłatną reprezentacją w sprawie zapraszam do kontaktu Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl.