2022.05.15 godz. 22:40 Poznań-Wilda, Wielkopolskie

Jak uzyskać odszkodowanie?

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłam drogiego psa. Ubezpieczyłam go od leczenia i śmierci. Gdy zachorował okazało się że hodowczyni podała błędne dane w metryce. Teraz ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania za leczenie szczeniaka. Polisa jest nieważna, bo dane w metryce się nie zgadzają z czipem. Jak odzyskać pieniądze za leczenie? Czy firma ubezpieczeniowa może odmówić odszkodowania. Czy może nie chcieć ubezpieczyć chorującego psa? Chodzi o firmę Generali, jedyną na rynku polskim świadcząca podobne usługi. Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Maj 2022 16:24

Dzień dobry, sprawa wymaga dokładnej analizy. Zapraszam do kontaktu: