2024.08.29 godz. 19:37 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

List intencyjny

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłam markę i wyposażenie szwalni, niestety soocjal media które kupiłam nie spełniają moich oczekiwań, chciałabym wycofać się z umowy, nie minęło 14 dni od zakupu lecz zaledwie dwa. Chciałabym kupić wyposażenie bez marki, czy jest możliwość wycofania się z takiej umowy sprzedaży? Kobieta z którą podpisałam umowę nie jest osoba prywatna tylko przedsiębiorca

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Michał Marcinkowski

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Wrz 2024 15:38

Dzień dobry, to wymaga przeanalizowania umowy sprzedaży i jej szczegółowych zapisów. Pozdrawiam Michał Marcinkowski radca prawny

Zmodyfikowano dnia: 02 Wrz 2024 15:38