2024.01.23 godz. 18:30 Warszawa, Mazowieckie

Nieruchomość

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłam mieszkanie gdzie później okazało się że jest tam ktoś zameldowany nie wiem kto nie posiadam jego danych ani kontaktu do niego wiem że składa się wniosek administracyjny o wymeldowanie ale trzeba podać tam dane osoby zameldowanej jak wygląda ta sytuacja

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Sty 2024 09:11

Jeśli osoba mie mieszka w mieszkaniu to właściciel może ją wymeldować. Tak, trzeba podać jej dane. Właściciel może uzyskać informacje o tym kto jest zameldowany w jego mieszkaniu