2023.06.13 godz. 22:00 Elbląg, Warmińsko-mazurskie

Jak odzyskać pieniądze

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłem na allegro lokalnie przedmiot od osoby prywatnej a dokładnie walute w grze , za kazdym razem waluta przekazywana jest przez internet i nigdy nie spotaklem sie z tym że ktoś ustawia tylko odbiór osobisty, lecz na mój pośpiech i zadowolenie atrakcyjną aukcją gdzie cena była -50% względem innych aukcji kupiłem , gdy chciałem odebrać moją walute w grze aż mnie w środku zagotowała jak kupujący napisał mi żebym był do 21 gdyż idzie spać wtedy zrozumiałem że to dla mnie normalnie zwykły przekręt bo przecież może przekazać tą walute internetowo , a teraz kupujący nie chce dać zwrotu. Co zrobic

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Cze 2023 10:25

Podstawowe pytanie, czy otrzymał Pan zakupiony towar? Jeśli nie, są dwa rozwiązania - złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa lub w postępowaniu cywilnym pozew o zapłatę. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl