2022.11.07 godz. 22:51 Staszów, Świętokrzyskie

Czy mogę zrezygnować z ubezpieczenia?

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłem samochód Audi A4 2001 roku, 24.10.2022 roku i Pan mi powiedział, że ubezpieczenie opłacone do 01.09.2023 roku, dzisiaj dostałem wiadomość w której moje imię i nazwisko było napisane nieprawidłowo i kwota którą mam zapłacić za ubezpieczenia wynosi 10000 tysięcy złotych i jest do druga rata. Co mam robić w takiej sytuacji, bo nie mam tyle pieniędzy do zapłaty?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lis 2022 14:56

Proszę o kontakt z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin, tel. 607153023, agnieszka@kancelaria-uranin.pl