2023.01.24 godz. 17:11 Kraśnik Fabryczny, Lubelskie

Telefon na raty

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiłem telefon przez Allegro, w ogłoszeniu nie było wzmianki o tym ze telefon jest obciążony ratami, teraz telefon jest zablokowany przez operatora i nie mam do niego dostępu ponieważ sprzedający nie spłaca rat i chyba nie ma zamiaru ich spłacić

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sty 2023 13:46

Konieczne będzie uchylenie się od skutków prawnych umowy i odstąpienie od tejże umowy z jednoczesnym zwrotem telefonu i żądaniem zwrotu zapłaconej ceny. Zapraszam w tej sprawie do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl