2023.07.14 godz. 04:15 Gdańsk, Pomorskie

Kurator w odpowiedzi na wielokrotne skargi na niego celowo złożył bezpodstawny wniosek o odebranie dzieci

Wyjaśnienie sytuacji

Kurator złożył bezpodstawny wniosek ,pismo o odebranie dzieci tylko z tego względu że były kierowane skargi na jego działania oraz stosunek do samej mnie,wielokrotnie przekraczała kompetencje krzyczała na córkę zarzucając jej kłamstwa przy osobach trzecich źle się wypowiadała o mojej osobie stawiając mnie w złym świetle,nie szło normalnie rozmawiać gdyż się wywyższał ze względu na stanowisko jakie zajmuje,straszenie że zostaną dzieci odebrane,przekraczała niejednokrotnie kompetencje i celowo działała na nie korzyść moją czym jest pismo o odebranie dzieci

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Lip 2023 09:56

Zapraszam do kontaktu w wiadomości email (slawomir.suski@adwokatura.pl) lub osobiście w Kancelarii w celu omówienia sprawy