2023.01.07 godz. 10:25 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Jaką wersje przyjac

Wyjaśnienie sytuacji

Lata temu (6-8) sprzedalem telefon na olx dwom osobom, jednej wyslalem a drugiej nie. Wyjechalem z polski i policja przyjezdzala jak mnie nie bylo i pytala o mnie w tej sprawie. Mieszkam obecnie za granica i dostalem wezwanie na przesluchanie. Inspektor przez telefon mowil ze to nic wielkiego i zeby zamknac sprawe musi spisac moja wesje wydarzen. Jaka wersje wydarzen przyjac zeby nie pogorszyc sytuacji? Ze wyslalem i nie doszlo czy przyznac sie? Nie chce zeby mi ewentualnie dobili np skladanie falszywych zeznan. Na koniec dodam ze byl to rok 2014-2015 a kwota to bylo ok 350zl

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Sty 2023 11:02

Zapraszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)