2022.06.27 godz. 15:28 Zielona Góra, Lubuskie

Pozostawione rzeczy osobiste

Wyjaśnienie sytuacji

Lokatorka wynajmujaca ode mnie mieszkanie podxzas wyprowadzki zostawila bardzo duzo rzeczy osobistych,podpisala mi oswiadczenie ze zabierze je z czasem (niestety bez daty).Mija juz ponad miesiac a ja nie moge sie jej doprosic zeby te rzeczy zabrala a ja bym chciala wystawic mieszkanie na sprzedaz.co moge zrobić w tej sytuacji, czy mam prawo wyrzucic jej rzeczy?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Cze 2022 11:43

Witam zapraszam do bezpłatnej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu 507-437-019 specjalizujemy sie w tych sprawach chętnie pomożemy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)