2023.10.03 godz. 09:08 Warszawa, Mazowieckie

uprowadzenie dziecka

Wyjaśnienie sytuacji

Mam 23 lata, z pochodzenia jestem Polką. Jakiś czas temu wyjechałam do USA i tam poznałam X, X ma 60 lat od razu pomiędzy nami zaiskrzyło, wzięliśmy ślub i mamy 2 letniego syna. Niestety X nie był tym za kogo się podawał, po tym jak nasz syn przyszedł na świat zaczął znęcać się nade mną psychicznie i prawdopodobnie należy do mafii (mam na to dowody). Uciekłam z dzieckiem do Polski, do rodziny. Została wszczęta sprawa z konwencji haskiej dotycząca uprowadzenia dziecka, jak mogę się bronić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Paź 2023 11:52

Szanowna Pani, sprawa wymaga bliższego przyjrzenia się, w tym uzupełnienia przekazanych informacji o działania, które do tej pory zostały podjęte.