2024.04.20 godz. 16:23 Płock, Mazowieckie

jak wygląda w tej sprawie moja sytuacja

Wyjaśnienie sytuacji

Mam możliwość wzięcia udziału w licytacji komorniczej:Opis nieruchomości: UWAGA: SPRZEDAŻY BĘDZIE PODLEGAĆ JEDYNIE UDZIAŁ 1/6 W SPÓŁDZIELCZYM WŁASNOŚCIOWYM PRAWIE DO LOKALU PRZYSŁUGUJĄCY DŁUŻNIKOWI. Udział (1/6) w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu. Pytanie moje brzmi co to oznacza dla osoby która wygra licytacje? Czy 5/6 ma spółdzielnia czy ktoś inny może mieć jeszcze udział do tego lokalu oprócz mnie i spółdzielni

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Kwi 2024 19:31

Może mieć ktoś inny, również spółdzielnia. Komornik z pewnością będzie to wiedział, a jeżeli dla tego prawa jest założona księga wieczysta, to w niej to będzie napisane. Z wyrazami szacunku
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)