2023.02.13 godz. 17:06 Lubawa, Warmińsko-mazurskie

Nakaz zapłaty

Wyjaśnienie sytuacji

Mam nakaz zapłaty około 20 tysięcy w 14 dni, obecnie nie mam nawet złotówki, ani pracy. Nie chce się uchylać od zapłaty, a przedłużyć termin bądź ustalić jakaś spłatę w częściach. Pismo przyszło dziś, nie mam się do kogo zwrócić. Proszę o pomoc… chce tylko naprawić błędy swojej przeszłości i w końcu zacząć żyć normalnie.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Lut 2023 09:01

Dzień dobry, proszę w ciągu 14 dni wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty do sądu. W sprzeciwie zawnioskować o rozłożenie zobowiązania na raty ze wskazaniem ilości i wysokości rat. Wniosek musi być poparty dokumentami dotyczącymi sytuacji finansowej. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl

Zmodyfikowano dnia: 14 Lut 2023 09:01