2021.11.22 godz. 15:10 Płocko, Pomorskie

MAM POZYCZKE W BOCIANIE WZIEŁAM OK 1500 ODDAŁAM 3000 ZASTAŁO OK 1000 DOSTAŁAM ANEKS NA 880 A MAM ŁACZNIE Z POPRZEDNIA KWOTĄ 5900 BO

Wyjaśnienie sytuacji

CZYLI 1000 PLUS 880 TO 1880 MAM DO ODDANIA 5900 W TY KOSZT OBSŁUGI DO DOMU PLUS OBSŁUGA PRAWNA UBEZPIECZENIA CZY MOGE Z TYCH OPCJI ZREZYGNOWAĆ CZY MUSZE TYLE ODDAWAC BO KWOTE KTORA WZIEŁAM JUZ DAWNO SPŁACIŁAM A POZA TYM KIEROWNICZKA KTORA ZBIERA RATY JEST WULGARNA I UBLIZA JESLI SIE NIE MA NA RATE LUB MNIEJ WPŁACA CO MOGE W TJ SYTUACJI ZROBIC

Odpowiedzi prawników:

Mediator

Paweł Kujawa

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Lis 2021 21:05

Dobry wieczór, proszę zwrócić się do adwokata lub radcy prawnego aby móc przeanalizować zapisy umowy. Wiele firm pożyczkowych narusza przepisy prawa dlatego kontakt z zawodowym pełnomocnikiem będzie najlepszym rozwiązaniem. Bez analizy zapisów umowy ciężko jest jakkolwiek Pani pomóc.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)