2023.08.18 godz. 18:12 Łódź-Bałuty, Łódzkie

Mam problem z którym nie wiem jak sobie poradzić

Wyjaśnienie sytuacji

Mój syn przebywa w Areszcie śledczym w łodzi ,potrzebuję żeby on odrzucił spadek po zmarłym ojcu ,on się zgadza na odrzucenie spadku ,ale nie wiem jak ma to zrobić,przez Notariusza to są bardzo duże koszty,i nie wiem.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Bukowski

Kielce, Świętokrzyskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Sie 2023 11:34

Zapraszam do kontaktu z Kancelarią działamy na ternie całej Polski tel. 502 552 460, email: kancelaria@adwokatbukowski.pl. z poważaniem Adwokat Michał Bukowski, Adwokata Kielce
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)