2023.01.27 godz. 13:18 Kraków, Małopolskie

Jak odzyskać buty.

Wyjaśnienie sytuacji

Mam problem z odzyskaniem butów. Jakieś pół roku temu w sierpniu 2022 r. oddałam buty do renowacji firmie "Czyste Buty Kraków". Raz zadzwoniła Pani żeby dobrać kolor odpowiedni to wybrałam powiedziała za da znać jak będą gotowe. Dzwoniłam kilka razy lecz dalej były nie gotowe. W listopadzie 2022 roku ogłosili że firma jest w trakcie renowacji która potrwa do końca grudnia. Na wszystkie wiadomości będą odpisywać i klientów którzy zostawili buty proszą o cierpliwość i że będą w kontakcie. Niestety jest cisza, nie można się dodzwonić nie odpowiadają na smsy ,wiadomości na różnych portalach.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Sty 2023 13:28

Z prawnych środków, przysługuje Pani wezwanie do wykonania umowy i wydania rzeczy, a następnie pozew o wydanie rzeczy ewentualnie równowartości. Pozdrawiam.