2024.01.11 godz. 21:47 Częstochowa, Śląskie

Problemem z ojcem alkoholikiem

Wyjaśnienie sytuacji

Mam problem z ojcem alkoholikiem. Wydzwaniają do mnie z MOPSu z pytaniem dotyczącym pomocy ojcu. Mama rozwiodła się z nim z powodu alkoholizmu, zaciągania długów w różnych instytucjach finansowych i zdrad. Rozwód z orzeczeniem o jego winie. Był kierowany na leczenie ( nic nie dało), niebieska karta, wyroki za fałszerstwa i wyłudzanie pieniędzy. Ponadto nie płacił alimentów. Siedział w więzieniu. Mnóstwo spraw u komornika za długów wobec wielu wierzycieli. Niepłacenie alimentów zarówno na mnie jak i zasądzonych na mamę. Na długi poszły dwa domy i działka. Komornik zlicytował. Jak mam się bronić?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Mar 2024 14:25

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.