2022.06.22 godz. 19:54 Radomsko, Łódzkie

Mam problem ze spłatami chwilowek mam zaległości około 25 dni żadna chwilowka nie zgodziła się na spłatę zadłużenia w ratach więc spłacam je sama pi 120 zł kaz

Wyjaśnienie sytuacji

Proszę o informację

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Cze 2022 14:51

Może Pani złożyć wniosek o upadłość konsumencką lub układ konsumencki.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)