2020.08.07 godz. 12:55 Brzeg, Małopolskie

Utrudnianie kontaktu z dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Mam przed sobą wyrok prawomocny, w którym odzyskałem prawa do dziecka i uzyskałem 1 tydzień wakacji. Jednak matka dziecka rozumie inaczej ten zapis i twierdzi, że nic takiego nie uzyskałem. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Zapis brzmi: każda pierwsza sobota od 14.00 do pierwszej niedzieli do 14.00 z wyłączeniem sierpnia, gdzie napisano: w każdy pierwszy tydzień sierpnia od soboty godz 14.00 do niedzieli do godziny 14.00. Dla mnie jest jasne, że dostałem tydzień, a dokładnie 8 dni, a ona twierdzi, że nie.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Sie 2020 20:08

Dzień dobry, ma Pan racje, ale zapis jest mało fortunny. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak