2024.05.25 godz. 07:29 Starachowice, Świętokrzyskie

Mam pytanie, czy prawnie jest to dozwolone

Wyjaśnienie sytuacji

Sąsiad pod moją nieobecność postawił lustro drogowe na mojej działce, gdzie miałam robić wjazd na posesję swoją, nikt się mnie nie pytał czy można, czy zarząd dróg może tak stawiać gdzie kto chce

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Maj 2024 13:15

Kto w takim razie postawił lustro - sąsiad czy zarząd dróg? Z wyrazami szacunku
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)