2020.08.23 godz. 22:03 Jawor, Dolnośląskie

Mam pytanie jakie dokumenty zlozyc i gdzie pujsc by to zalatwic

Wyjaśnienie sytuacji

Moj tato zmarł 3 miesiące temu i nie zostawił żadnego testamentu a okazało się ze ma 2hektary pola i chciałem sie spytać jakie papiery zlozyc i gdzie pujsc z tym by to nie przypadło

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Sie 2020 12:46

Dzień dobry, musi Pani wnieść do sądu sprawę o stwierdzenie nabycia spadku po ojcu. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)