2024.10.08 godz. 12:31 Poznań, Wielkopolskie

Mam pytanie odnośnie legitymacji ze szkoły policealnej

Wyjaśnienie sytuacji

w umowie, którą z nimi podpisałem 26 czerwca 2024 r., znajduje się klauzula dotycząca legitymacji, która mówi "Niezależnie od rodzaju kierunku, Słuchacz nie ponosi opłat z tytułu wpisowego, wydania legitymacji, wydania indeksu lub wydania zaświadczenia przez Szkołę." i "Słuchaczowi przysługuje prawo do otrzymania legitymacji szkolnej w formie m-legitymacji i e-legitymacji przez cały okres posiadania przez niego statusu słuchacza. " moje pytanie: czy mam obowiązek płacić za uzyskanie legitymacji, jeśli jej potrzebuję, skoro powołują się na ustaw, zgodnie z którym nie mogą wydać legitymacje pape

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Krause

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Paź 2024 15:15

nie powinien Pan płacić za legitymację. Chyba, że została ona już wydana przez placówkę i chce Pan uzyskać jej duplikat.