2022.01.19 godz. 07:02 Malbork, Pomorskie

Jakie była żona ma prawa do domu

Wyjaśnienie sytuacji

Mam pytanie.Wraz z żoną wziąłem kredyt hipoteczny płaciliśmy wspólnie przez pięć lat raty później wzięliśmy rozwód od siedmiu lat płacę sam raty wybudowaliśmy dom chciałbym się dowiedzieć jakie moja była żona ma teraz prawa do tego domy

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Cze 2022 08:39

Jeśli działka jest wspólna - i dom jest wspólny. Może Pan rozliczyć z żoną spłacone raty kredytu po rozwodzie w podziale majątku wspólnego. Jeśli jest Pan zainteresowany indywidualna poradą, zapraszam do kontaktu z Kancelarią www.rozwadowska-kucka.pl email: marta@rozwadowska-kucka.pl