2023.11.20 godz. 20:11 Bolewice, Wielkopolskie

Mam wezwanie na sprawę jako świadek a podpisałem umowę o pracę w Niemczech i nie będę w stanie stawić się na rozprawe gdyz nie wywiąże się z umowy

Wyjaśnienie sytuacji

Posiadam działalność jestem jedynym żywicielem rodziny podpisałem umowę w Niemczech jak się nie wywiąże z umowy drożą mi duże kary finansowe co robić jak uniknąć kary że strony sądu za brak stawienictwa czy jest jakaś możliwość odroczenia wezwania w charakterze swiadka

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lis 2023 20:56

Proszę złożyć wnoisek o umożliwie przesłuchania w drodze wideokonferencji (uzasadniając oczywiście taki wniosek). Sąd prześle w mailu link, na który zaloguje się Pan w terminie rozprawy i zostanie Pan przesłuchany.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)