2023.10.17 godz. 20:03 Witnica, Lubuskie

Co dalej

Wyjaśnienie sytuacji

Mam wyrok łączny który został zawieszony ze względu na stan zdrowia jedno z przestępstw zostało zamienione na wykroczenie więc chyba automatycznie wyrok łączny traci moc czy na nowo muszę pisać o zawieszenie że względu na stan zdrowia,? Jestem recydywa już 3lata wyrok jest odraczany czy mimo recydywa mogę pisać o.zawieszenie ,? Czy nie lepiej starać się o dozór elektroniczny ? Razem mam 6mc do odsiadki dodam jeszczeraz że jestem recydywa

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Dominik Urbaniak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Paź 2023 16:16

Koniecznym jest sporządzenie nowego wniosku. Pana sytuacja wymaga dokładnego sprawdzenia poszczególnych wyroków. Zapraszam do kontaktu celem udzielenia porady prawnej lub / i sporządzenia odpowiedniego wniosku.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)